www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2022

Výsledky

Národná liga:

Konecná tabulka Národná liga SR 1-6.miesto:
1. KVP Nováky 15 15 0 0 233:59 30
2. Slávia Uk Bratislava 15 9 1 5 107:101 19
3. PVK Vrútky 15 6 2 7 82:107 14
4. KVP Komárno 15 6 2 7 69:87 14
5. Slávia PU Prešov 15 4 2 9 49:91 10
6. ŠK Hornets Košice 15 1 1 13 56:151 3

3.kolo, 17-19.06.2022 Bratislava
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 9:16 (3:4,3:6,2:1,1:5)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 9:4 (4:0,0:2,3:2,2:0)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 11:11 (1:3,1:3,4:3,5:2)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 12:5 (1:2,3:1,5:1,3:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 2:7 (0:1,0:1,0:4,2:1)
2.kolo, 06-08.05.2022 Prešov
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 4:3 (1:0,1:1,1:0,1:2)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 3:1 (1:0,0:0,0:0,2:1)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 2:11 (0:2,0:1,2:3,0:5)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 3:4 (1:2,1:0,1:2,0:0)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 16:5 (8:0,3:0,1:4,4:1)
1.kolo, 18-20.03.2022 Nováky
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 3:6 (0:0,1:1,2:2,0:3)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 11:4 (3:0,1:0,1:3,6:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 3:6 (2:2,0:2,0:1,1:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 5:22 (2:6,1:5,2:5,0:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 6:4 (2:1,2:1,2:0,0:2)

Národná liga SR 7-11.miesto:
Konecná tabulka Národná liga SR 7-11.miesto:
7. Pirana SC Topolcany 12 9 1 2 159:90 19
2. CH Košice 12 6 4 2 100:53 16
3. ŠKP Modrí Draci košice 12 6 4 2 97:79 16
4. XBS Šamorín 12 3 1 8 93:120 7
5. KVP Kúpele Pieštany 12 1 0 11 35:142 2

5.kolo, 18-19.06.2022 CH Košice (pauzuje Pieštany)
4.kolo, 28-29.05.2022 Pieštany (pauzuje Šamorín)
3.kolo, 07-08-05.2022 ŠKP Modrí draci Košice (pauzuje Topolcany)
2.kolo, 30.04.-01.05.2022 Šamorín (pauzuje CH Košice)
1.kolo, 19-20.03.2022 Topolcany (pauzuje ŠKP Modrí draci Košice)

Oblastná súťaž:

Tabuľka Oblastná súťaž Západ:
1. Slávia Uk Bratislava 9 9 0 0 157:48 18
2. KVP Komárno 9 6 0 3 119:72 12
3. XBS waterpolo Šamorín 9 3 0 6 65:109 6
4. KVP Kúpele Piešťany 9 0 0 9 26:138 0

4.turnaj, 15-16.01.2022 Bratislava:
Zrušené z dôvodu pandémie COVID-19.
3.turnaj, 23-24.10.2021 Šamorín:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:4 (2:1,3:2,11:0,3:1)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 18:8 (8:0,0:5,8:0,2:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:18 (0:6,2:3,2:3,1:6)
2.turnaj, 02-03.10.2021 Komárno:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 4:11 (1:4,1:0,0:6,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 11:6 (5:1,3:3,2:2,1:0)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 3:18 (0:7,1:4,1:4,1:3)
1.turnaj, 21-22.08.2021 Piešťany:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 7:21 (3:5,1:6,1:4,2:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:2 (6:0,5:0,3:2,5:0)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 22:9 (4:1,8:3,3:2,7:3)

--------------------------------
Tabuľka Oblastná súťaž Stred:
1. KVP Nováky 2 2 0 0 38:13 4
2. PVK Vrútky 2 1 0 1 17:19 2
3. Pirana SC Topoľčany 2 0 0 2 10:33 0

3.turnaj, 15-16.01.2022 Topoľčany:
2.turnaj, 23-24.10.2021 Nováky:

1.turnaj, 21-22.08.2021 Vrútky:

--------------------------------
Tabuľka Oblastná súťaž Východ:
1. Slávia PU Prešov 9 9 0 0 117:30 18
2. ŠK Hornets Košice 9 4 0 5 74:106 8
3. ŠKP MD Košice 9 2 1 6 62:93 5
4. ŠKP Košice 9 2 1 6 53:77 5

4.turnaj, 15-16.01.2022 Prešov:

3.turnaj, 23-24.10.2021 ŠKP MD Košice:
2.turnaj, 02-03.10.2021 ČH Košice:
1.turnaj, 21-22.08.2021 ŠK Hornets Košice:

Súpiska

1. Jambor Laura 2009
2. Hruška Matúš 2009
3. Pernica Dávid 2009
4. Bezák Alexander 2009
5. Svoboda Dávid 2009
6. Fabián Ondrej 2009
7. Zeman Adam 2009
8. Buriánek Matúš 2009
9. Wienk Marek 2009
10. Slaštan Jonáš 2009
11. Gbelský Bartolomej 2009
12. Lóci Leonard 2009
13. Matejov Šimon 2009
14. Beliaev Vladislav 2009
15. Halada Vít 2009
16. Iovdij Michal 2010
17. Záhorský Alex 2010
18. Draškovič Zoran 2010
19. Škerko Nikolas 2010
20. Baran Simon 2010
21. Tréfa Róbert 2010
22. Kollár Oskar 2010
23. Holec Max 2010
24. Zbur Jakub 2010
--- ------------------- -----
25. Puss Silvester 2011
26. Šteiner Sebastián 2011
27. Hruška Šimon 2011
28. Doval Tobias 2011
29. Hanák Michal 2012
30. Hanák Martin 2012

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.