www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - kadeti - sezóna 2022

Výsledky

Národná liga:

Národná liga SR 1-6.miesto:
3.kolo,
2.kolo,
1.kolo,

Národná liga SR 7-11.miesto:
5.kolo,
4.kolo,
3.kolo,
2.kolo,
1.kolo,

Oblastná súťaž:

Tabuľka Oblastná súťaž Západ:
1. Slávia Uk Bratislava 9 9 0 0 139:48 18
2. XBS waterpolo Šamorín 9 6 0 3 107:51 12
3. KVP Kúpele Piešťany 9 3 0 6 60:133 6
4. KVP Komárno 9 0 0 9 37:111 0

4.turnaj, 04-05.12.2021 Šamorín:

3.turnaj, 13-14.11.2021 (preložené z 06-07.11.2021) Komárno:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 20:7 (6:2,4:0,3:2,7:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 15:4 (4:1,3:1,3:2,5:0)
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 6:8 (0:4,3:2,1:0,2:2)
2.turnaj, 09-10.10.2021 Piešťany:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 1:13 (0:3,0:2,1:5,0:3)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 13:8 (0:2,4:1,5:3,4:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 5:19 (1:3,2:4,1:6,1:6)
1.turnaj, 04-05.09.2021 Bratislava:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 5:8 (2:3,1:2,0:1,2:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 23:6 (6:1,7:1,5:1,5:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 20:6 (4:1,7:1,4:2,5:2)

Tabuľka Oblastná súťaž Stred:
1. Pirana SC Topoľčany 4 3 1 0 52:25 7
2. KVP Nováky 4 2 1 1 44:32 5
3. PVK Vrútky 4 0 0 4 29:68 0

3.turnaj, 04-05.12.2021 Nováky:
2.turnaj, 02-03.10.2021 Topoľčany:
1.turnaj, 04-05.09.2021 Vrútky:

Tabuľka Oblastná súťaž Východ:
1. ŠK Hornets Košice 6 4 1 1 93:48 9
2. ŠKP Košice 6 4 1 1 83:44 9
3. Olympia Košice 6 3 0 3 76:69 6
4. Slávia PU Prešov 6 0 0 6 31:122 0

4.turnaj, 04-05.12.2021 Prešov:
3.turnaj, 13-14.11.2021 (preložené z 30-31.10.2021) ŠK Hornets Košice:
2.turnaj, 02-03.10.2021 ŠKP Košice:
1.turnaj, 04-05.09.2021 Olympia Košice:

Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Černička Daniel 2005
2. Csontos Viktor 2005
3. Duga Peter 2005
4. Chyžnaj Jakub 2005
5. Šiagi Martin 2005
6. Slašťan Dávid 2005
7. Czodor Samuel 2005
8. Buraľ Michal 2005
9. Blentič Timur 2006
10. Sahiuoni Adam 2006
11. Asaro Francesco 2006
12. Zubčák Alex 2006
13. Makarov Yaroslav 2005
14. Komora Richard 2006
15. Lampart Viliam 2006
16. Dnistryan Matviy 2006
17. Škerko Sebastian 2006
18. Milo Matúš 2006
19. Švikruha Patrik 2006
20. Sporina Sergej 2006
21. Janeček Jakub 2006
--- -------------------- -----
22. Ferko Ivan 2007
23. Schmuck Branislav 2007

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva: Slašťan Marián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.