www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - juniori - sezóna 2019

Výsledky

Národná liga:
Konečná tabuľka Národná liga:
1. ŠK Hornets Košice 12 11 1 0 161:73 23
2. Sláia UK Bratislava 12 8 1 3 144:109 17
3. ŠKP Modrí draci Košice 12 7 0 5 170:102 14
4. KVP Kúpele Piešťany 12 3 0 9 95:146 6
5. PVK Vrútky 12 0 0 12 68:208 0

NL 5.turnaj, 22-23.06.2019: Vrútky, pauzuje: Hornets Košice
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 12:16 (2:1,3:4,1:6,6:5)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 10:11 (2:8,4:1,0:2,4:0)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 13:9 (3:3,6:1,3:2,1:3)
NL 4.turnaj, 04-05.05.2019: Piešťany, pauzuje: Vrútky
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 12:3 (3:0,4:1,2:2,3:0)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 12:15 (2:6,4:3,5:2,1:4)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 8:6 (4:2,0:1,2:1,2:2)
NL 3.turnaj, 02-03.03.2019: ŠKP Košice, pauzuje: Bratislava
NL 2.turnaj, 26-27.01.2019: Bratislava, pauzuje: ŠKP Košice
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 3:18 (0:5,3:5,0:4,0:4)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 9:9 (2:2,3:2,2:3,2:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:12 (4:3,6:1,5:5,4:3)
NL 1.turnaj, 24-25.11.2018: Hornets Košice, pauzuje: Piešťany
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 6:13 (2:4,1:3,0:5,3:1)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 5:13 (0:1,1:4,2:3,2:5)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 7:12 (1:2,2:2,2:5,2:3)

Zimné majstrovstvá SR, 13.10.2018 Nováky:

Konečná tabuľka Zimných majstrovstiev SR:
1. Sláia UK Bratislava 2 1 1 0 17:10 3
2. ŠKP Modrí draci Košice 2 1 1 0 16:10 3
3. KVP Nováky 2 0 0 2 10:23 0

Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 12:5 (5:1,3:3,0:0,4:1)
KVP Nováky - ŠKP MD Košice 5:11 (2:4,1:1,2:3,0:3)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 5:5 (3:2,2:0,0:2,0:1)

Súpiska:

1. Zvolenský Šimon 1996
2. Zeman Mikuláš 1996
3. Tkáč Patrik 1996
4. Kulcsár Szabo Peter 1996
5. Ševc Andrej 1997
6. Kováčik Peter 1997
7. Pieter Radovan 1998
8. Baranovič Ján 1998
9. Turanský Daniel 1998
10. Okanovič Senad 1999
11. Valent Michal 1999
12. Polek Roman 2000
13. Hansstein Dávid 2000
14. Mistrík Adam 2000
15. Rusnák Juraj 2000
16. Ivan Jakub 2001
17. Horváth Adrián 2001
18. Ghorbanikia Arsham 2001
--- ------------------------ ------
19. Šaghy Tibor 2002
20. Hacaj Adam 2002
21. Kajtor Ryan 2003
22. Mucska Márk 2003
23. Polek Richard 2003
24. Vykouk Branislav 2003

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.