www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2024

Play Off:
Finále:

o 1.miesto:Finále:
KVP Nováky (1) - Slávia UK Bratislava (2) 3:0
o 3.miesto:Finále:
ŠK Hornets Košice (3) - ŠKP Modri Draci Košice (4) 3:0

prípadný 5.zápas, 08.06.2024:
prípadný 4.zápas, 02.06.2024:

3.zápas, 01.06.2024:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky : (:,:,:,:)
ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice : (:,:,:,:)
2.zápas, 26.05.2024:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice : (:,:,:,:)
1.zápas, 25.05.2024:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice : (:,:,:,:)


Semifinále:
KVP Nováky (1) - ŠKP Modri Draci Košice (4) 3:0
Slávia UK Bratislava (2) - ŠK Hornets Košice (3) 3:0

3.zápas, 04.05.2024:
ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky 10:18 (2:3,2:6,2:3,4:6)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 8:10 (2:2,1:1,2:3,3:4)
2.zápas, 28.04.2024:
KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 21:13 (4:4,7:2,5:3,5:4)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 10:4 (3:2,1:1,2:0,4:1)
1.zápas, 27.04.2024:
KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 17:12 (4:2,4:3,4:5,5:2)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 11:7 (2:1,4:3,3:1,2:3)


Základná časť:
Konečna tabuľka základnej časti:
1. KVP Nováky 10 10 0 0 0 169:63 30
2. Slávia UK Bratislava 10 7 1 0 2 127:98 23
3. ŠK Hornets Košice 10 6 0 0 4 106:95 18
4. ŠKP Modrí draci Košice 10 4 0 1 5 110:108 13
5. Pirana SC Topolcany 10 1 0 1 8 93:166 4
6. KVP Kúpele Piešťany 10 0 1 0 9 83:158 2

12.kolo, 17.03.2024 (preložené na 24.3.2024):
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topolcany 17:8 (6:2,4:1,2:2,5:3)
11.kolo, 16.03.2024 (preložené na 23.3.2024):
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 10:14 (1:5,0:4,4:4,5:1)
10.kolo, 03.03.2024(preložené na 18.2.2024):
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 12:10 (3:2,4:4,2:2,3:2)
9.kolo, 02.03.2024 (preložené na 17.2.2024):
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 14:6 (5:1,0:1,6:2,3:2)
8.kolo, 11.02.2024:
Slávia UK Bratislava - pauzuje
7.kolo, 10.02.2024 (predohrávané 13.10.2023):
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Pieštany 15:7 (2:2,3:2,5:2,5:1)
6.kolo, 12.11.2023:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:13 (2:4,1:2,2:3,2:4)
5.kolo, 11.11.2023 (preložené na 16.2.2024):
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 11:12pp (2:4,2:1,1:0,2:2-4:5)
4.kolo, 29.10.2023:
Slávia UK Bratislava - pauzuje
3.kolo, 28.10.2023 (predohrávané 20.10.2023):
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 5:18 (0:6,3:4,1:5,1:3)
2.kolo, 08.10.2023:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 19:2 (6:1,4:1,6:0,3:0)
1.kolo, 07.10.2023:
Pirana SC Topolcany - Slávia UK Bratislava 11:14 (1:1,5:5,4:3,1:5)

Slovenský pohár 2024, Piešťany,Nováky 22-24.09.2023

Konečné poradie:
1. KVP Nováky
2. Slávia UK Bratislava
3. ŠK Hornets Košice
4. ŠKP Modrí Draci Košice
5. Pirana SC Topolcany
6. PVK Vrútky
7. KVP Kúpele Pieštany

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 18:5 (4:0,5:0,4:1,5:4)
o 3.miesto:
ŠKP Modrí draci Košice - ŠK Hornets Košice 13:14 (4:1,1:5,3:3,5:5)
o 5.miesto:
PVK Vrútky - Pirana SC Topolcany 12:14 (3:3,4:2,1:4,4:5)
Základná skupina:
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 10:15 (:,:,:,:)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice 16:7 (6:1,5:1,3:2,2:3)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topolcany 16:9 (:,:,:,:)

Súpiska

.
p.č. meno r.n.
1. Hruška Michal 1982
2. Hruška Vladimír 1983
3. Tkáč Patrik 1996
4. Kulcsár Peter H 1996
5. Ševc Andrej 1997
6. Kováčik Peter 1997
7. Pieter Radovan H 1998
8. Baranovič Ján H 1998
9. Turanský Daniel 1998
10. Valent Michael 1999
11. Vrba Viktor H 2000
12. Hansstein Dávid 2000
13. Balog Branislav H 2000
14. Hacaj Adam 2002
15. Jurča Matej 2004
16. Csontos Viktor 2005
17. Duga Peter 2005
18. Šiagi Martin 2005
19. Slašťan Dávid 2005
20. Zubčák Alex 2006
21. Lampart Viliam 2006
22. Dnistryan Matviy 2006
23. Švikruha Patrik 2006
24. Ferko Ivan 2007

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Slaštan Marián