www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2022

Play Off:
Finále:
5.zápas, 04.06.2022:
4.zápas, 01.06.2022:
3.zápas, 28.05.2022:
2.zápas, 25.05.2022:
1.zápas, 21.05.2022:

Semifinále:
5.zápas, 11.05.2022:
4.zápas, 07.05.2022:

3.zápas, 04.05.2022:
KVP Nováky - ŠK Hornets Košice : (:,:,:,:)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modri Draci Košice : (:,:,:,:)
2.zápas, 30.04.2022:
ŠK Hornets Košice - KVP Nováky : (:,:,:,:)
ŠKP Modri Draci Košice - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
1.zápas, 27.04.2022:
KVP Nováky - ŠK Hornets Košice 6:5 (1:0,0:2,2:1,3:2)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modri Draci Košice 16:3 (3:0,4:1,4:2,5:0)

Základná časť:
Konecná tabuľka:
1. KVP Nováky 10 8 0 3 106:67 16
2. Slávia UK Bratislava 10 6 1 3 103:78 13
3. ŠKP Modrí draci Košice 10 6 0 4 104:90 12
4. ŠK Hornets Košice 10 6 0 4 103:83 12
5. ŠK Olympia Košice 10 3 1 6 85:109 7
6. KVP Kúpele Piešťany 10 0 0 10 50:124 0

12.kolo, 20.03.2022:
Slávia UK Bratislava má voľno
5.kolo, 18.03.2022 (preložené z 30.10.2021):
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 11:5 (4:0,2:2,2:1,3:2)
10.kolo, odložené - 25.02.2022 (preložené z 27.02.2022):
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 5:4 (1:1,2:1,2:2,0:0)
9.kolo, 12.03.2022 (preložené z 26.02.2022):
ŠK Olympia Košice - Slávia UK Bratislava 8:8 (2:3,1:2,4:2,1:1)
8.kolo, 14.11.2021:
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 8:12 (1:1,4:4,2:4,1:3)
7.kolo, 13.11.2021:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:5 (1:2,3:1,1:1,2:1)
6.kolo, 31.10.2021:
Slávia UK Bratislava má voľno
11.kolo, 27.10.2021 (preložené z 19.03.2022):
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 7:15 (0:6,1:2,4:6,2:1)
4.kolo, 24.10.2021:
Slávia UK Bratislava - ŠK Olympia Košice 14:12 (4:2,4:2,2:2,4:6)
3.kolo, 22.10.2021:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 10:11 (2:3,5:1,3:4,0:3)
2.kolo, 17.10.2021:
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 11:7 (2:1,3:2,4:1,2:3)
1.kolo, 16.10.2021:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 13:8 (5:3,2:2,2:0,4:3)

Slovenský pohár 2022, Nováka/Piešťany, 10-12.09.2021

Poradie Slovenský pohár 2022:
1. KVP Nováky
2. ŠK Hornets Košice
3. Slávia UK Bratislava
4. ŠK Olympia Košice
5. ŠKP Modrí draci Košice
6. KVP Kúpele Piešťany
7. PVK Vrútky
8. Pirana SC Topoľčany

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
ŠK Hornets Košice - KVP Nováky 6:7 (1:1,3:1,1:2,1:3)
o 3.miesto:
ŠK Olympia Košice - Slávia UK Bratislava 5:13 (2:4,1:3,1:2,1:4)
o 5.miesto:
KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice 9:18 (2:3,1:7,2:3,4:5)
o 7.miesto:
PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany 18:17: (4:2,2:3,5:4,1:3, penalty 6:5)

Základná skupina "A":
Tabuľka:
1. ŠK Hornets Košice 3 3 0 0 35:5 6
2. ŠK Olympia Košice 3 1 1 1 19:24 3
3. KVP Kúpele Piešťany 3 1 1 1 18:25 3
4. PVK Vrútky 3 0 0 3 13:31 0

PVK Vrútky - ŠK Hornets Košice 2:13 (1:3,0:3,0:3,1:4)
ŠK Olympia Košice - KVP Kúpele Piešťany 8:8 (4:3,3:3,0:2,1:0)
ŠK Hornets Košice - ŠK Olympia Košice 10:0 (3:0,4:0,3:0,0:0)
KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky 7:5 (2:2,2:1,0:0,3:2)
ŠK Olympia Košice - PVK Vrútky 11:6 (0:2,1:1,5:2,5:1)
ŠK Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany 12:3 (3:1,3:0,4:0,2:2)

Základná skupina "B":
Tabuľka:
1. KVP Nováky 3 3 0 0 52:17 6
2. Slávia UK Bratislava 3 2 0 1 45:25 4
3. ŠKP modrí draci Košice 3 1 0 2 34:47 2
4. Pirana SC Topoľčany 3 0 0 3 19:61 0

ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 8:12 (3:4,3:3,1:2,1:3)
KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany 17:2 (3:1,5:0,5:1,4:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 5:12 (2:3,2:2,0:3,1:4)
Pirana SC Topoľčany - ŠKP MD Košice 12:16 (3:4,2:3,3:5,4:4)
KVP Nováky - ŠKP MD Košice 23:10 (8:3,4:1,7:2,4:4)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 28:5 (6:0,7:1,8:2,7:2)

Súpiska

. .
p.č. meno r.n.
1. Korauš Tomáš 1981
2. Hruška Michal 1982
3. Kratochvíl Michal 1983
4. Hruška Vladimír 1983
5. Nedbal Peter 1988
6. Nezhyba Lukáš 1993
7. Martanovič Róbert 1995
8. Tkáč Patrik 1996
9. Kulcsár Peter H 1996
10. Ševc Andrej 1997
11. Kováčik Peter 1997
12. Pieter Radovan H 1998
13. Baranovič Ján H 1998
14. Turanský Daniel 1998
15. Valent Michael 1999
16. Hansstein Dávid 2000
17. Šaghy Tibor 2002
18. Hacaj Adam 2002
19. Kajtor Ryan 2003
20. Vykouk Branislav 2003
21. Širka Dávid 2004
22. Jurča Matej 2004
23. Černička Daniel 2005
24. Csontos Viktor 2005
25. Duga Peter 2005
26. Šiagi Martin 2005
27. Slašťan Dávid 2005
28. Zubčák Alex 2006
29. Dnistryan Matviy 2006

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Hudec Michal
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.