www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2019

Play off Finále, 5.zápas, 15.06.2019:
Play off Finále, 4.zápas, 12.06.2019:
Play off Finále, 3.zápas, 08.06.2019:
Play off Finále, 2.zápas, 05.06.2019:
Play off Finále, 1.zápas, 01.06.2019:

Play off Semifinále, 5.zápas, 25.05.2019:
Play off Semifinále, 4.zápas, 22.05.2019:
Play off Semifinále, 3.zápas, 18.05.2019:
Play off Semifinále, 2.zápas, 15.05.2019:
Play off Semifinále, 1.zápas, 11.05.2019:

Nadstavbová časť:
6.kolo, 30.03.2019, :
5.kolo, 23.03.2019, :
4.kolo, 16.03.2019, :
3.kolo, 23.02.2019, :
2.kolo, 16.02.2019, :
1.kolo, 09.02.2019, :

Tabuľka Základnej časti Extraligy:
1. Slávia UK Bratislava 3 3 0 0 35:18 6
2. KVP Nováky 2 2 0 0 28:14 4
3. ŠK Hornets Košice 3 2 0 1 14:16 4
4. ŠKP MD Košice 3 1 0 2 25:28 2
5. KVP Kúpele Piešťany 4 1 0 3 29:46 2
6. Pirana SC Topoľčany 3 0 0 3 22:41 0

12.kolo, 13.01.2019:
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice : (:,:,:,:)
11.kolo, 12.01.2019:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice : (:,:,:,:)
10.kolo, 16.12.2018:
Slávia UK Bratislava má voľno
9.kolo, 15.12.2018 (preložené na 12.12.):
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany : (:,:,:,:)
8.kolo, 09.12.2018 (preložené na 7.12.):
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany : (:,:,:,:)
7.kolo, 08.12.2018:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky : (:,:,:,:)
6.kolo, 18.11.2018:
Slávia UK Bratislava má voľno
5.kolo, 17.11.2018:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
4.kolo, 28.10.2018:
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 7:15 (1:1,3:5,1:4,2:5)
3.kolo, 27.10.2018:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 4:5 (1:3,1:0,0:1,2:1)
2.kolo, 21.10.2018:
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 7:15 (0:7,0:2,3:3,4:3)
1.kolo, 20.10.2018 (preložené na 16.11.):
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)

Slovenský pohár 2019, Piešťany, Vrútky, 28-30.09.2018

Konečná tabuľka Slovenský pohár 2019:
1. Slávia UK Bratislava
2. ŠK HORNETS Košice
3. KVP Nováky
4. KVP Kúpele Piešťany
5. ŠKP Modrí Draci Košice
6. ŠG Olympia Košice
7. PVK Vrútky
8. Pirana SC Topoľčany

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 11:15 (2:3,1:5,6:5,2:2)
o 3.miesto:
KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky 5:15 (1:3,1:5,1:4,2:3
o 5.miesto:
ŠKP MD Košice - ŠG Olympia Košice 17:12 (5:1,2:4,5:2,5:5)
o 7.miesto:
PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany 5:0 kontumačne

Základná skupina "B":
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 16:8 (5:3,4:1,3:1,4:3)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 4:21 (1:4,1:5,2:5,0:7)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 6:15 (3:3,2:4,1:5,0:3)


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Korauš Tomáš 1981
2. Hruška Michal 1982
3. Kratochvíl Michal 1983
4. Hruška Vladimír 1983
5. Brezina Michal 1985
6. Vaňo Stanislav 1987
7. Nedbal Peter 1988
8. Strunga Samuel 1989
9. Tkáč Patrik 1996
10. Kulcsár Szabo Peter 1996
11. Ševc Andrej 1997
12. Kováčik Peter 1997
13. Pieter Radovan 1998
14. Baranovič Ján 1998
15. Turanský Daniel 1998
16. Okanovič Senad 1999
17. Valent Michal 1999
18. Polek Roman 2000
19. Hansstein Dávid 2000
20. Mistrík Adam 2000
21. Rusnák Juraj 2000
22. Ivan Jakub 2001
23. Horváth Adrián 2001
24. Ghorbanikia Arsham 2001
25. Šaghy Tibor 2002
26. Hacaj Adam 2002
27. Kajtor Ryan 2003
28. Polek Richard 2003

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Hudec Michal
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.