www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
12.12.2017 13:06:02 Meno trénera mužskej reprezentácie SR známe asi až v januári 2018
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 12. decembra (SITA) - Sekcia vodného póla Slovenskej plaveckej federácie (SPF) v pondelok ukončila prijímanie prihlášok do výberového konania na pozície trénerov národných tímov dovedna v siedmich kategóriách. O každú z kategórií prejavil záujem vždy aspoň jeden adept, SPF sa rozhodla nezverejniť mená uchádzačov.

Príslušné orgány teraz preskúmajú jednotlivé prihlášky, či spĺňajú požadované kritériá. Výberová komisia to hodlá urobiť do konca kalendárneho roka. Mená nových kormidelníkov reprezentácií teda budú známe pravdepodobne až v januári 2018. Rozhodne sa aj o koučovi seniorského mužského výberu, ktorý naposledy viedol Peter Nižný. V mládežníckych tímoch chlapcov aj dievčat sa kandidáti uchádzajú o tímy do 19, 16 a 14 rokov. V roku 2017 s výbermi chlapcov pracovali hlavní tréneri Karol Bačo či Miroslav Fabian, u dievčat Cinzia Ragusová a Ján Baranovič.

Mužskú seniorskú reprezentáciu čaká na prelome februára a marca baráž o postup na letné majstrovstvá Európy do katalánskej Barcelony, súpermi Slovákov budú hráči Portugalska.

  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.