www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
02.10.2014 10:49:05 ČH Hornets Košice do novej sezóny so zmenami
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 2. októbra (SITA) - Šesťnásobný slovenský vodnopólový šampión ČH Hornets Košice vstúpi do novej sezóny 2014/2015 so skutočne zaujímavým nevyhnutným doplnkom - luxusnými plavkami s motívom nového sponzora s odrazom zlatých tehiel v slnečných okuliaroch. "Partnerom sa stala jedna nemecká spoločnosť, ktorá obchoduje so zlatom a náš klub s ňou rozvíja marketingovú spoluprácu. Jej prvou lastovičkou sú práve tieto pekné a vkusné plavky. Verím, že je to len začiatok dlhodobého vzťahu,“ povedal pre východoslovenský denník Korzár prezident ČH Hornets Košice Jozef Karabáš. Vedenie "sršňov" chystá do ďalšieho obdobia viacero zmien. "Tie si zatiaľ necháme ako prekvapenie, aby sme nešli s bubnom na zajace, všetko včas oznámime,“ pokračoval Karabáš.
Tím ČH Hornets v nasledujúcom ročníku, ktorý odštartuje už v piatok v Novákoch a Topoľčanoch turnajom o Slovenský pohár, nemá najvyššie ambície. "Máme mladý tím a toto podujatie bude pre nás skvelým testom. Je ťažké hovoriť o ambíciách, to nechám na trénera, ale pri troške šťastia sa môžeme pobiť o bronz,“ prezradil prezident klubu.
Hlavný kouč Róbert Kaid priblížil zmeny v kádri v medzisezónnom období. "Odišli skúsení Karol Bačo a Miroslav Grutka. Michal Kusko sa k nám vrátil po ročnej prestávke, Tomáš Mešter tiež. Mladý Tomáš Orosz nedostával priestor v tíme Modrých Drakov, tak prešiel k nám na prestup. Z hosťovania sa vrátil brankár Hoferica,“ informoval Kaid, ktorého asistentom je Peter Veszelits. "V každom prípade počas tejto sezóny chceme zabudovať mladých chlapcov do mužstva, chceme im dať priestor už v Slovenskom pohári. V skupine na Modrých Drakov stačiť nebudeme, no so Žilinou a Topoľčanmi sa ideme pobiť o druhú postupovú pozíciu,“ dodal pre Korzár kormidelník ČH Hornets.


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.