www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
12.06.2014 12:19:28 Vo Viedni 52. ročník Dunajského pohára aj so Slovákmi
<< staršia<< všetky >>novšia >>
VIEDEŇ 12. júna (SITA) - Slovenskú mužskú reprezentáciu vo vodnom póle čaká v piatok a v sobotu predposledná tohtosezónna akcia, ktorou bude 52. ročník turnaja o Dunajský pohár. V porovnaní s predchádzajúcimi rokmi sa podujatie neuskutoční v Bratislave, tentoraz bude hostiteľom hlavné mesto Rakúska Viedeň. Zaujímavosťou je, že v otvorenom bazéne v Pratri sa nepredstaví domáci výber, iba reprezentácie Slovenska, Rumunska, Gruzínska a Holandska. Titul spred roka nebudú obhajovať Austrálčania.
V kádri tímu SR pod vedením trénera Róberta Kaida a jeho asistenta Ondreja Gajdáča figuruje trio brankárov a dvanásť hráčov v poli. Od piatkového rána do sobotňajšieho poludnia sú vo Viedni na programe zápasy v skupine, v sobotu večer sa uskutoční duel o bronz a finále.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na 52. ročník turnaja o Dunajský pohár - Viedeň (Rak.):
Lukáš Kozmér, Michal Gogola, Tomáš Hoferica - Martin Faměra, Juraj Zaťovič, Lukáš Ďurík, Martin Kolárik, Lukáš Seman, Marek Tkáč, Martin Mravík, Samuel Baláž, Michal Kratochvíl, Róbert Martanovič, Peter Nedbal a Tomáš Brúder

Program 52. ročníka medzištátneho vodnopólového turnaja seniorských výberov o Dunajský pohár - Viedeň (Rak.):
piatok 13. júna: Gruzínsko - Rumunsko (9.30), SLOVENSKO - Holandsko (11.00), Holandsko - Rumunsko (16.30), SLOVENSKO - Gruzínsko (18.00)
sobota 14. júna: Holandsko - Gruzínsko (9.30), SLOVENSKO - Rumunsko (11.00), o 3. miesto (16.30), finále (18.00)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.