www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
27.02.2014 12:36:33 Slováci chcú v Chorvátsku dostať menej gólov ako doma
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 27. februára (SITA) - Slovenskú mužskú vodnopólovú reprezentáciu čaká už v sobotu 1. marca odvetný duel play-off v kvalifikácii o postup na letné majstrovstvá Európy do Budapešti. Zverenci trénera Pavla Sirotného sa v chorvátskom Dubrovníku predstavia proti domácemu favoritovi, ktorý v prvom zápase v Novákoch triumfoval v polovici februára vysoko 16:8. "Do Chorvátska necestujeme v plnej sile, z rôznych dôvodom nemáme k dispozícii Mareka Tkáča, Lukáša Semana, Gejzu Gyurcsiho a napokon aj Petra Nedbala," povedal pre agentúru SITA kormidelník slovenského mužstva a doplnil: "Do Dubrovníka ideme s jediným centrom, ktorý váhovo a výškovo zodpovedá potrebám a požiadavkám."
Slováci do Chorvátska odcestovali vo štvrtok na poludnie, na Slovensko sa vrátia v nedeľu. "Málokto pomýšľal na postup už pred prvým zápasom, ale chceli by sme odohrať lepší zápas najmä v obrane. Ak zlepšíme bloky, mohlo by to fungovať. Spokojný budem, ak prehráme menším rozdielom ako doma a inkasujeme menej gólov," prezradil pre SITA Sirotný a dodal: "Pre mladších hráčov to bude veľká škola - bazén, atmosféra a najmä olympijský víťaz ako súper. Aj pre mňa ako trénera je to sviatok."

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na odvetný duel play-off kvalifikácie o postup na ME 2014 do Budapešti proti Chorvátsku - hrá sa 1. marca o 18.00 h v Dubrovníku (Chor.):
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Martin Faměra, Lukáš Ďurík, Tomáš Kostelník, Martin Mravík, Tomáš Brúder, Tomáš Bielik, Jozef Hrošík, Andrej Janíček, Martin Kolárik
Realizačný tím: Pavol Sirotný (tréner), Ondrej Gajdáč, Róbert Kaid (asistenti trénera)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.