www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
24.06.2013 13:23:08 V nominácii SR na domáci turnaj trinásť hráčov
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 24. júna (SITA) - V nominácii slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na výcvikový tábor a turnaj o Dunajský pohár v Bratislave figuruje dvojica brankárov a jedenásť hráčov v poli. Tréner Pavol Sirotný na akciu národného tímu povolal gólmanov Lukáša Kozméra a Tomáša Hofericu, medzi náhradníkmi je Rastislav Kula. V kádri tímu SR by nemali chýbať skúsenejší hráči Juraj Zaťovič, Martin Mravík, Gejza Gyurcsi, Michal Kratochvíl a Andrej Janíček, už takmer tradičné opory reprezentácie Martin Faměra a Miroslav Grutka či vychádzajúce talenty Marek Molnár, Kristián Polovic, Sebastián Nagy a Lukáš Ďurík.
Po trojdňovej spoločnej príprave si Slováci na medzinárodnom turnaji na bratislavskom letnom kúpalisku Matador zmerajú sily postupne s výbermi Austrálie, Rumunska, Nemecka a Holandska. Pre slovenskú reprezentáciu bude turnaj v Bratislave súčasťou prípravy na júlový turnaj kvalifikácie o postup na ME 2014. Tím SR v závere prvej polovice júla privíta v Košiciach družstvá Francúzska, Švajčiarska, Moldavska, Veľkej Británie a Dánska.

Nominácia slovenskej mužskej reprezentácie vo vodnom póle na výcvikový tábor a turnaj o Dunajský pohár v Bratislave:
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Martin Mravík, Gejza Gyurcsi, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Faměra, Miroslav Grutka, Marek Molnár, Kristián Polovic, Sebastián Nagy, Lukáš Ďurík
Náhradníci: Rastislav Kula, Patrik Gašparík, Tomáš Kostelník, Tomáš Bielik
Realizačný tím: Pavol Sirotný (tréner), Ondrej Gajdač a Róbert Kaid (asistenti), Štefan Dabrovský (vedúci družstva)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.