www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
02.04.2013 14:41:55 Na kvalifikáciu ME 2014 do Tbilisi aj Gyurcsi a A. Nagy
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 2. apríla (SITA) - Slovenská mužská reprezentácia vo vodnom póle odcestuje v stredu ráno na prvý turnaj kvalifikácie o postup na budúcoročné ME s päticou legionárov. Pod vedením hlavného trénera Pavla Sirotného budú Slováci od 4. do 7. apríla bojovať v gruzínskom Tbilisi o kvalifikačné body s domácim výberom, Čechmi, Poliakmi a Britmi. Minulotýždňový tréningový kemp v Košiciach a Budapešti absolvovalo 15 hráčov, medzi ktorými figurovalo deväť extraligistov.
Po dlhých ôsmich rokoch sa do národného mužstva SR vracia skúsený Gejza Gyurcsi, ktorý naposledy reprezentoval v januári 2005 na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2005 do Montrealu.

Nominácia vodnopólovej reprezentácie SR na 1. turnaj kvalifikácie (4. - 7. apríla v Tbilisi) o postup na budúcoročné ME do Budapešti:
Brankári: Michal Gogola (Oradea/Rum.), Lukáš Kozmér (Slávia UK Bratislava)
Hráči v poli: Lukáš Ďurík, Alexander Nagy, Miroslav Grutka (všetci ČH Hornets Košice), Martin Faměra (Olympic Nice/Fr.), Andrej Janíček (CNM Charenton/Fr.), Marek Tkáč (NCHZ Nováky), Peter Nedbal, Gejza Gyurcsi (obaja Slávia UK Bratislava), Marek Molnár (ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto), Martin Mravík (CN d'Aix-les-Bains/Fr.), Kristián Polovic (Honvéd Budapešť/Maď.)

Realizačný tím: Pavol Sirotný (tréner), Róbert Kaid, Ondrej Gajdáč (obaja asistenti trénera), Štefan Dabrovský (vedúci tímu), Katarína Elischerová (fyzioterapeutka)


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.