www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
04.11.2011 14:21:42 Poláčik odchádza z postu trénera reprezentácie SR - opak.
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Opakovaná správa zo štvrtka.

KOŠICE 4. novembra (SITA) - Roman Poláčik bude trénerom slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie iba do konca kalendárneho roka. Vo štvrtok o tom informoval prezident Slovenského zväzu vodného póla (SZVP) Juraj Kula. "Roman Poláčik má zmluvu do konca decembra. Dohoda medzi ním a výkonným výborom SZVP znie, že ju predlžovať nebudeme. Pri národnom tíme teda končí k 31. decembru 2011,“ povedal Juraj Kula a doplnil: "Koncom novembra by sa malo v Novákoch konať valné zhromaždenie zväzu, na ktorom budeme oficiálne informovať všetkých členov o tomto kroku.“
Bývalý vynikajúci reprezentant Roman Poláčik prišiel ku kormidlu slovenskej reprezentácie v júli 2009. Pod jeho vedením národný tím SR nepostúpil na ME 2010 a sobotňajšia prehra s Gréckom (3:9) rozhodla o tom, že Slováci sa nekvalifikovali ani na januárový kontinentálny šampionát do holandského Eindhovenu a prišli aj o teoretickú šancu získať olympijskú miestenku do Londýna 2012.
Po sobotňajšej prehre s Gréckom ukončila reprezentačnú kariéru aj trojica skúsených hráčov Karol Bačo, Peter Nižný a Martin Mravík.


fr
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.