www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
26.09.2011 15:22:47 Na sústredení tímu SR aj Sakáč, Brúder a Cipov
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 26. septembra (SITA) - Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia nastúpi v sobotu 1. októbra 2011 v gréckych Aténach proti domácemu výberu na prvý zápas play-off o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy. Hlavný tréner slovenského družstva Roman Poláčik pozval na pondelkový večerný zraz pätnásť hráčov, z toho dvoch brankárov. V porovnaní s kvalifikačnými duelmi sa v kádri národného tímu objavili traja nováčikovia - Milan Cipov, Tomáš Brúder a Juraj Sakáč. Slováci absolvujú od utorka do štvrtka herné sústredenie v maďarskom Egeri, kde ich čaká niekoľko modelovaných zápasov. V piatok sa cez Budapešť do dejiska duelu Atén presunie minivýprava - tréner Poláčik, jeho asistent Peter Veszelits a štrnásť hráčov.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na sústredenie pred prvým duelom play-off o postup na ME 2012 proti Grécku (sobota 1. októbra v Aténach/Gréc.):
Brankári: Michal Gogola, Lukáš Kozmér
Hráči v poli: Andrej Janíček, Michal Kratochvíl, Lukáš Seman, Jozef Hrošík, Martin Kolárik, Karol Bačo, Peter Nižný, Milan Cipov, Juraj Zaťovič, Martin Faměra, Martin Mravík, Tomáš Brúder, Juraj Sakáč


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.