www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
29.03.2011 15:47:34 Slováci už v Netanyi a v dobrej nálade
<< staršia<< všetky >>novšia >>
NETANYA 29. marca (SITA - od vyslaného redaktora Petra Mráza) - Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia sa pred stredajším duelom kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy už nachádza v dejisku stretnutia v izraelskom meste Netanya. Národný tím sa do Izraela presunul letecky z Budapešti do Tel Avivu a odtiaľ do niekoľko desiatok kilometrov vzdialenej Netanye. Tréner tímu SR Roman Poláčik vybral pre reprezentantov ubytovanie vo vojenskej "báze" priamo pri mori, kde Slováci zotrvajú až do štvrtka. Samotný kvalifikačný zápas sa uskutoční v stredu o 20.45 h SELČ v miestnom plaveckom centre.
"Našou povinnosťou je v Izraeli zvíťaziť. V zajtrajšom súboji chceme streliť čo najviac gólov, aby sme pri prípadnej rovnosti bodov s Rumunmi mali lepšie skóre," potvrdil minulotýždňové slová tréner Roman Poláčik a doplnil: "Do barážovej časti kvalifikácie by sme chceli postúpiť z výhodnejšej prvej pozície, ale bude to veľmi náročné."
Slováci pricestovali do Izraela v dobrej nálade a rovnako ako hlavný kormidelník chcú v Netanyi bodovať naplno a dosiahnuť čo najviac gólov. "Do Izraela sme prišli s dobrou náladou po povinné body. V kvalifikácii sme zatiaľ hrali dobre. Verím, že do baráže postúpime z prvého miesta," poznamenal Andrej Janíček a pokračoval: "Nie sme tu na výlete, chceme odohrať dobrý zápas a vyhrať ho."


fr;pp;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.