www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
29.01.2011 16:00:34 Slovenky vysoko prehrali s Maďarkami - dopln.
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Doplnené o góly maďarského tímu a hlas asistenta hlavnej trénerky Milana Cipova.

ŽILINA 29. januára (SITA) - Slovenské reprezentantky vo vodnom póle podľa očakávania neuspeli vo svojom sobotňajšom kvalifikačnom súboji o postup na ME 2012, keď v Žiline prehrali s Maďarkami vysoko 5:33. Zverenkyne trénerského tandemu Cinzia Ragusová - Milan Cipov sa síce ujali vedenia gólom Migrovej, ale potom už Maďarky potvrdili úlohu vysokých favoritiek. Skóre v ich prospech závratne narastalo a zastavilo sa až na 33 góloch. "V prvom rade dal tento zápas hráčkam veľa skúseností. S pribúdajúcim časom bolo badať lepšiu fyzickú pripravenosť Maďariek, ktoré zvíťazili úplne zaslúžene. Takýchto zápasov by sme mali v sezóne odohrať čo najviac," uviedol po stretnutí asistent trénerky Milan Cipov.

Výsledok - sobota:
Slovensko - Maďarsko 5:33 (1:3, 2:10, 1:10, 1:10)
Góly: Migrová 2, Kuniková, Laciková a Kucianová po 1 - Antalová, Tóthová a Keszthelyiová po 6, Somhegyiová 3, Poszkoliová, Dalmádyová, Csabaiová, Illésová a Kövesdiová po 2, Czigányová a Kövérová-Kisová po 1, rozhodovali: Schwarts (Izr.) a Maussová (Nem.), 250 divákov

Zostava SR: Grmanová, Mihalíková - Kucianová, Žiaková, Migrová, Lindtnerová, Valocká, Kovačičová, Laciková, Kuníková, Hýroššová, Kopcová, Lazarová.


fr;ds;aa
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.