www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
18.12.2010 19:29:22 V Pohári LEN triumf ČH Hornets Košice nad Honvédom
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 18. decembra (SITA) - Vodní pólisti ČH Hornets Košice uspeli vo svojom sobotňajšom odvetnom súboji Pohára LEN mužov 2010/2011, keď vo svojom bazéne zdolali maďarský tím Honvéd Budapešť 5:2. S pohárovou Európou sa však košickí „sršni“ lúčia, keďže v prvom zápase v Budapešti prehrali šesťgólovým rozdielom 8:14.
Zverenci trénera Róberta Kaida splnili svoj cieľ, keďže až do konca bojovali o postup. Úvodný gól duelu síce dali v 4. min hráči maďarského mužstva, potom však prišli chvíle Košičanov, ktorí výborne bránili a súperovi dovolili skórovať až v závere III. štvrtiny na 2:4. V prvej osemminútovke pritom hráči úradujúceho slovenského majstra až štyrikrát nastrelili konštrukciu bránky Honvédu.
Zaujímavosťou duelu bolo, že ho viedol iba jeden rozhodca s pomocou delegáta. Kontrolu nad zápasom tak mala dvojica Mihajlo Čirič (Srb./rozhodca) a Milivoj Bebič (Chorv./delegát). Pôvodne mal stretnutie rozhodovať aj Francúz Pierre Bonnay, ten sa však nestihol dostať do Košíc pre problémy s leteckou dopravou v celej Európe. "Do Košíc mal priletieť z Paríža cez Prahu, ale tento let mu zrušili. V sobotu predpoludním mal pristáť v Budapešti, ale letisko v hlavnom meste Maďarska už počas letu uzatvorili, a tak sa o 14.30 h ocitol vo Viedni. Duel tak nestihol,“ prezradil generálny manažér ČH Hornets Košice Štefan Šmihuľa.

Odveta osemfinále vodnopólového Pohára LEN mužov 2010/2011:
ČH Hornets Košice - Honvéd Budapešť (Maď.) 5:2 (0:1, 2:0, 2:1, 1:0) - prvý zápas 8:14, do štvrťfinále postupuje Honvéd
Zostava a góly ČH Hornets: Gogola (Jazerski) - Nižný 2, Zaťovič, Hrošík, Chilkó, A. Nagy, Janíček 1, K. Bačo, Grutka, Mravík, Kolárik 1, Faměra 1
Rozhodoval: Mihajlo Čirič (Srb.), delegát: Miliboj Bebič (Chorv.).


fr;aa
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.