www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
03.08.2010 14:13:07 Tím ČH Hornets Košice začal s prípravou na novú sezónu
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 3. augusta (SITA) - Tím úradujúceho slovenského majstra vo vodnom póle ČH Hornets Košice začal v pondelok s prípravou na sezónu 2010/2011. Tréner Róbert Kaid môže v nasledujúcej sezóne počítať aj s maďarským legionárom Mártonom Chilkóom či slovenským reprezentantom Martinom Mravíkom, ktorý sa na Slovensko vrátil po dlhoročnom pôsobení vo francúzskom CN Nice. "S Mravíkom sme sa dohodli na trojročnej zmluve. Sme veľmi radi, že doplnil naše rady," uviedol pre agentúru SITA generálny manažér "sršňov" Štefan Šmihuľa.
Káder doplnil aj Tomáš Bačo a trojica juniorov Samuel Karabáš, Juraj Hromada a Rastislav Kula. Brankársku dvojicu budú tvoriť Marek Gális a Martin Sakáč. Z minulosezónneho kádra v mužstve zostávajú Miroslav Grutka, Martin Kolárik, Martin Faměra, Japonec Hazui Šota, Peter Nižný, Michal Šomšág, Daniel Šťava, Martin Palaščák a Karol Bačo. Palaščák s K. Bačom sa k tímu pripoja neskôr, keďže obaja dostali povolenie počas leta hrávať na Malte (K. Bačo), resp. v Chorvátsku (Palaščák).
"Zatiaľ čo pred rokom sme sa pripravovali aj pri mori v Chorvátsku, tentoraz zostaneme verní domácemu prostrediu. Koncom augusta absolvujeme turnaj v Topoľčanoch a určite odohráme niekoľko prípravných duelov proti maďarským klubom či rumunskej Oradee," pokračoval Š. Šmihuľa a dodal: "V hre je ešte príchod reprezentanta Jozefa Hrošíka, ktorý však má aj ďalšie ponuky, ale manželka mu pôsobenie v našom klube už schválila. Ak by sa ho nepodarilo dotiahnuť, zvažujeme aj angažovanie brankára z Ferencvárosu Budapešť."


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.