www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
06.11.2009 11:02:54 V sobotu začiatok vodnopólovej EMM extraligy mužov
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Opakovaná správa

BRATISLAVA 5. novembra (SITA) - Už v sobotu 7. novembra sa duelom Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice začne nový súťažný ročník vodnopólovej EMM extraligy mužov. Ďalšie dve stretnutia úvodného kola po dohode súperov odložili pre povinnosti ČH Hornets Košice v pohárovej Európe. Oproti minulej sezóne nastala v súťaži jediná zmena - hracím dňom bude sobota a nebudú sa hrať dvoj- či trojzápasy ako v minulosti.
Rovnako ako v predchádzajúcej sezóne aj v súťažnom ročníku 2009/2010 bude mať slovenská mužská extraliga polovicu účastníkov z Košíc. Majstrovský titul obhajuje ČH Hornets Košice. "Naším cieľom je opäť zvíťaziť, považujeme to za samozrejmosť. Sme veľmi radi, že v súťaži budeme mať silného protivníka v podobe Akademiku Košice," povedal viceprezident "sršňov" Miloslav Pinčák.
"Máme mladý káder, vekový priemer družstva je devätnásť rokov. Veríme však, že ak zostane pokope minimálne dva roky, bude schopný zabojovať aj o lepšie umiestnenie. Tento rok chceme skončiť do 4. miesta," uviedol prezident ŠKP Košice Viliam Illes. Rovnaký cieľ majú aj v tíme ich sobotňajšieho súpera. "Cieľom je skončiť v základnej časti v prvej štvorke a dostať sa do play-off. V minulosti sme mali horší úvod sezóny a neskôr nám to celkom išlo. Tentoraz by sme radi podávali dobré výkony od začiatku až do konca," uviedol prezident Slávie UK Bratislava Jozef Mišík.

Program 1. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov:

sobota 7. novembra o 18.30 h (plaváreň Pasienky)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice

streda 11. novembra
TOZAN Sport Club Topoľčany - KPŠ Akademik Košice - Staré Mesto

sobota 21. novembra (hrá sa v Novákoch)
ČH Hornets Košice - KVP NCHZ Nováky


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.