www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
11.09.2009 17:30:12 Slovenské juniorky od nedele na ME v Neapole
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 11. septembra (SITA) - Slovenské vodnopólové juniorky čaká od nedele účasť na finálovom turnaji majstrovstiev Európy v talianskom Neapole (13. - 20. 9.). Pod vedením kormidelníka Mariána Žuchu si Slovenky zmerajú v základnej B-skupine sily s rovesníčkami z Holandska a Veľkej Británie. "Zápasy proti Holanďankám a hráčkam Veľkej Británie budú náročné. Tam veľa šancí na úspech nemáme, dôležitejší bude duel s druhým tímom D-skupiny, ktorý rozhodne o tom, či sa nám podarí prebojovať sa medzi najlepšiu osmičku tímov. Vychádza to na Francúzsko alebo Srbsko, tam už máme reálnu šancu uspieť. Uvidíme, ako to napokon dopadne," povedal pre agentúru SITA tréner Marián Žucha.
Mladé Slovenky absolvovali posledný tréningový kemp v závere minulého týždňa, najbližšie sa stretnú až tesne pred odletom do Talianska. "Do dejiska šampionátu sa presúvame až v deň nášho prvého zápasu, pretože nám prepadli letenky v skrachovaných ´aerolinkách´. Museli sme hľadať náhradnú trasu a vyšlo to až na nedeľu. Pravdepodobne to ovplyvní náš výkon, ale inak sa to vyriešiť na poslednú chvíľu nedalo," dodal hlavný tréner junioriek SR.

Nominácia SR: Eva Hájková, Nikola Očenášová, Zuzana Adamčáková, Monika Kucianová, Katarína Hájková (všetky Vrútky), Miroslava Grmanová, Paula Laciková, Michaela Vavrdová (všetky Topoľčany), Zuzana Kubánová (Piešťany), Diana Žureková, Eva Szapuová (obe Bratislava)
Náhradníčky: Kristína Lindtnerová (Topoľčany), Petra Horváthová (Vrútky)


fr
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.