www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
03.07.2009 09:49:42 Dunajský pohár koncom augusta v Trebišove
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 3. júla (SITA) - Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia sa koncom augusta (28. - 30. 8. 2009) predstaví na medzinárodnom turnaji o Dunajský pohár. Dejiskom tohto podujatia, na ktorom sa okrem zverencov nového trénera národného výberu Romana Poláčika predstavia aj Francúzi, Slovinci a Turci, bude tentoraz Trebišov. Dunajský pohár sa v tomto východoslovenskom meste uskutočnil už dvakrát, naposledy pred štyrmi rokmi.
Prezident Slovenského zväzu vodného póla (SZVP) Juraj Kula chcel pôvodne zorganizovať turnaj v Košiciach. "Veľmi ma mrzí, že nie je kde. Máme síce pekný 50-metrový otvorený bazén na Mestskej plavárni, ale tú má v správe TEHO a jej finančné podmienky sú pre nás neakceptovateľné. V Trebišove nám mesto vychádza maximálne v ústrety. Bol by som rád, keby sa aj v Košiciach už prelomili ľady a našli sme tu od mestských činovníkov viac pochopenia. Hodina v 50-metrovom bazéne je v Košiciach najdrahšia na Slovensku, ešte aj v Bratislave vyjde lacnejšie," cituje denník Korzár slová prezidenta SZVP Juraja Kulu.
Slovenskí reprezentanti majú zraz naplánovaný na 10. augusta. "Po trojdňovom sústredení odlietame na turnaj do Turecka, kde sú prihlásení domáci, Francúzi, Slovinci, Rumuni a Holanďania. Dvadsiateho augusta nás čaká turnaj v Slovinsku, kde nás preveria Turecko, Francúzsko a Slovinsko. Rovnaké obsadenie bude mať následne aj Dunajský pohár v Trebišove," informoval tréner Slovenska Roman Poláčik.


aa;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.